Zlínský krajský svaz házené
Český svaz házené
Mistrovské soutěže
MSL Muži I.
ZL mladší žactvo I
ZLJ mladší žactvo I
MSL Muži II.
Rozpis soutěže
MSL Muži II.
ZL mladší žactvo II
ZLJ mladší žactvo II
ZL starší žáci
ZLJ Starší žáci
ZL Starší žačky
ZLJ Starší žačky
Jihomoravská liga mužů
Krajské školní ligy
Krajské školní ligy
Beskydská liga 2019-20
Bohdalecká
Centrum Handball Liga
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Lašská liga 2019-20
Lázeňská školní liga
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Lovecká sezóna (4.-5. třída)
LTM ŠL (1.-3. třída)
LTM ŠL (4.-5. třída)
Moravia Handball Activity 2018 - 2019
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C
Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C
Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A
Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A
Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C
Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D
Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A
Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A
Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B
Osmička
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Polanecká školní liga I
Polanecká školní liga II
Polanecká školní liga III
Rozpis ligy
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga III
Polanecká školní liga IV
Porubská školní liga I.
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Turnaj
Turnaj v miniházené 2019
Turnaj- 2018/2019
Turnaj 2019_2020
Uhříněvská
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Zličínská
Zlínská školní liga ml.
Zlínská školní liga st.
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
1. kolo FL
1. kolo ML
1. kolo Premium ligy
1. turnaj miniházené
1/2018. turnaj v miniházené
1.-3. třída
2. kolo FL
2. kolo ML
2. kolo Premium ligy
2. turnaj v miniházené
2.Turnaj v miniházené 2019
2/2018. turnaj v miniházené
3. kolo FL
3. kolo ML
3. kolo Premium ligy
3/2018turnaj v miniházené
4. kolo FL
4.-5. třída
6. kolo FL
85 - Poslední turnaj ve Stupně
86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích
87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019
88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019
89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019
90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019
91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019
92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018
93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018
94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018
95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018
96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018
97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017
98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017
99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017
Ke stažení
ČSH Fórum
Kalendář
<
červenec 2024
>
po
út
st
čt
pá
so
ne
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Menu
KONTAKTNÍ ÚDAJE ZKSH
EXEKUTIVA ZKSH,komise,kontakty
ADRESÁŘ KLUBŮ,KONTAKTY
ADRESÁŘ ROZHODČÍCH
KLUBOVÍ REDAKTOŘI
MINIŽACTVO
FOTOGALERIE
ARCHIV
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Marek Biener
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Čižmárik
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Miloš Dočkal
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dostál
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Dostalík
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Holiš
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Petr Honěk
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Ježek
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Radovan Kachtík
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Kováč
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Alexej Lipský
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Mádr
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Müller
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Michael Novák
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Nuc
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Pernický
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Petr Pešl
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Podhráský
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Polášek
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Schneider
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Soukup
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Spurný
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Marek Šmíd
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Radim Tichavský
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Vaculín
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Bartoníček
HC Hlučín
4 - 0 - 0 - 2
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Rostislav Cabadaj
Sokol Klimkovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Demel
HC Hlučín
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Horníček
Sokol Klimkovice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hrachovec
HC Nový Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Marek Jaroň
HC Nový Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Karpita
HC Hlučín
4 - 0 - 0 - 2
Marek Kovář
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Kučeriak
HC Nový Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Stanislav Mikurda
Sokol Klimkovice
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - Paskov
nezadáno
video
online
Val.Meziříčí - Nový Jičín
nezadáno
video
online
SK Droždín - Klimkovice
nezadáno
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Droždín
7
6
1
0
190 : 159
13
2
Nový Jičín
7
5
0
2
212 : 181
10
3
Paskov
7
4
0
3
196 : 201
8
4
Hlučín
7
3
1
3
172 : 150
7
5
Val.Meziříčí
7
2
0
5
182 : 179
4
6
Klimkovice
7
0
0
7
118 : 200
0
Tabulka střelců
Jiří Tydlačka
SK Droždín
61
Lukáš Kučeriak
HC Nový Jičín
49
Jakub Lakatoš
TJ Valašské Meziříčí
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Kučeriak
HC Nový Jičín
14
Jiří Tydlačka
SK Droždín
9
Matěj Walek
Házená Paskov
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivo Martinásek
HC Nový Jičín
14
Matěj Walek
Házená Paskov
12
Radek Pavelčák
HC Nový Jičín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.